215-6 LEA dlouhé elegantní maxi šaty s krajkovým vrškem a rozparkem na nohavici - tmavě modré
Popis produktu:
Elegantní dlouhé šaty LEA tmavě modré
LEA jsou výjimečné večerní šaty značky Numoco, které kombinují eleganci a moderní styl. Horní část šatů je vyrobena z krásné gipúrové krajky s výstřihem do V, který decentně zdůrazňuje ženskou siluetu. Zadní část je zdobena průhlednou krajkou a vzdušný, rozšířený spodní díl s vysokým rozparkem na nohavicích dodává šatům lehkost a smyslný charakter.
Šity v Polsku z vysoce kvalitního elastického materiálu zajišťují pohodlí při nošení a perfektní střih. Toto je ideální volba pro **svatby, plesy, maturitní večírky, Silvestr nebo elegantní galavečery**.
- Značka: Numoco
- Polský výrobek
- Vysoce kvalitní elastický materiál
- Barva: tmavě modrá
Tyto **dlouhé tmavě modré večerní šaty** jsou nadčasovým kouskem, který se bude hodit při zvláštních příležitostech. Vyberte si tyto krajkové maxi šaty s rozparkem a ciťte se jako hvězda na každé párty.
Žena na fotografii měří 170 cm. Velikost S.
| Velikosti: | S | M | L | XL |
| Od podpaží k podpaží (A) | 38 | 40 | 45 | 47 |
| Pas (B) | 31 | 34 | 37 | 40 |
| Délka od podpaží (D) | 127 | 127 | 127 | 130 |
| Délka od paže (E) | 145 | 145 | 147 | 152 |
